Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto
Gano Excel İş Fırsatı Toplantısı

Gano Excel İş Fırsatı Toplantısı

Karapınar’da “Gano Excel” iş fırsatı toplantısı yapıldı. Lavinya Cafede yalpan toplantıya ürün temsilcileri Yavuz Palaz ile Ferhan İnoğlu katıldı.

11.07.2012 / 10:19


Karapınar’da “Gano Excel” iş fırsatı toplantısı yapıldı.Lavinya Cafede yalpan toplantıya ürün temsilcileri Yavuz Palaz ile Ferhan İnoğlu  katıldı. Yavuz Palaz,”Üretici GANO EXCEL firmasının Türkiye açılımı ve yapılanması başlamıştır. Bu karlı ve karlı olduğu kadar GLOBAL büyük iş projesinde Mevcut durumunuzu etkilemeden gerek part-time gerekse de full-time çalışmak ve yer almak, kariyeriniz ve geleceğiniz için önemli bir fırsat  olabilir.Günümüz ekonomik şartlarında herkes,geleceğini güvence altına almanın kavgasını vermekte''GÜN'Ü - AY'I ''kurtaran değil,'' GELECEĞİNİ KURTARACAK''bir fırsat aramaktadır.

Geleceği kurtaracak iş ise şu anlama gelmektedir:

Bugün yaptığım çalışmaların, gelecekte, ben çalışamasam da, bana gelir getirmeye devam etmesi demektir.

Bu aslında, birçok başarılı ve zengin kişinin, geçmişten bu güne izlediği bir yoldur. Bu tarz bir iş için üç altın kural vardır ki bunların hepsini size teklif ettiğimiz GANO EXCEL iş fırsatında bulabilirsiniz” dedi.Toplantıya bazı vatandaşlarda dinleyici olarak katıldı.


Etiketler:
Bu 7652
YAZARLAR