Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto
Beyşehir Fark Yemekten Kurtuldu:0-0

Beyşehir Fark Yemekten Kurtuldu:0-0

Beyşehir 75’inci Yıl Cumhuriyet Stadı’nda dün oynanan erteleme maçında puan cetvelinde birinci sırada yer alan Beyşehir Belediyespor ile en yakın takipçisi olan Karapınar Belediyespor karşı karşıya geldi.

25.01.2013 / 11:24


Beyşehir 75’inci Yıl Cumhuriyet Stadı’nda dün oynanan erteleme maçında puan cetvelinde birinci sırada yer alan Beyşehir Belediyespor ile en yakın takipçisi olan Karapınar Belediyespor karşı karşıya geldi. Güneşli bir havada oynanan karşılaşmaya Beyşehirli sporseverlerin de ilgisi yoğun oldu.

            İsmail Yılmaz, Mehmet Özdil ve Şaban Karaderili’den oluşan hakem üçlüsünün yönettiği karşılaşmaya her iki taraf da temkinli başladı.

            Karşılıklı akınlar şeklinde geçen ilk devrede. Tarafların çabası 45 dakikalık bölümde gol kaydına muvaffak olamadı.

            Maçın hemen başından Hasan rakiplerini geçip attığı şut az farkla auta çıktı.Karapınar Belediyespor, ikinci devrenin başında daha atak gözükürken, rakip alanda 10 dakika içerisinde peş peşe 3 önemli gol pozisyonu buldu. Ancak, ileri uç oyuncuları bu fırsatları değerlendiremedi. Bu arada, oldukça sert geçen müsabakada bol bol sarı kart gösteren hakemin eli de cebinden hiç çıkmadı. 46.dakikada İbrahim’in sol çaprazdan vuruşunu kaleci Mehmet çıkarırken 60.dakikada Ahmet çok önemli fırsattan yararlanamadı.73.dakikada Murat’ın vuruşunu kaleci Mehmet kurtarırken 83.dakikada Lütfi’nin kafa vuruşu üst direkten geri geldi.90 dakikanın bitiş düdüğü çaldığında skor tabelasına yansıyan sonuç 0-0 oldu.

            Her iki takım da puanları paylaşırken, Beyşehir liderliğini sürdürdü.    BEYŞEHİR BELEDİYE:MehmetV.,  Mehmet A., Rıza, Fatih, Yusuf, Mert, Sebahattin, Adil, Oğuzhan (Ayet), Alper,                  Mehmet K. (Hüseyin).KARAPINAR BELEDİYE: Sezgin, Mehmet, Emre, Mustafa, Cezayir, Ahmet (Lütfi), Erdi (Barış), Yusuf, Hasan (Serhat), İbrahim, Murat.


Etiketler:
Bu 3164
YAZARLAR