Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto
Ak Parti İslik'e Çıkarma Yaptı

Ak Parti İslik'e Çıkarma Yaptı

Ak Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Yaka ve İlçe Teşkilatı Seçim Çalışmaları Kapsamında İslik'i Ziyaret Etti.

03.03.2014 / 09:11
Ak Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Yaka, İlçe Başkanı Nadi Tartan, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Belediye Meclis Üyesi Adayları İslik'e çıkarma yaptı.

Belediye Kahvehanesini dolduran İslik'lilere hitap eden Belediye Başkan Adayı Mehmet Yaka, ilk olarak on yılda ilçemize yapılan hizmetlerden bahsetti. Yaka yaptığı konuşmada;''İslik Mahallemizin inşallah 2 yıl içinde kanalizasyonu yapılacak, ara sokak yolları yapılacak, imarsız olan yerlerin imarı tamamlanacak. İlçemizde sosyal hizmetlerimiz devam edecek, Kadınlar Lokali, Komek, Belediye Düğün Salonu, Yeni Belediye Binası, Yüzme Havuzu, Kapalı Sebze ve Sergi Pazarı, Soğuk Hava Deposu gibi hizmetlerimiz olacak.

Bunlar projelerimizden sadece bir kaçı, yakında hazırlamış olduğumuz projelerimizi detaylarıyla açıklayacağım. Bu seçimlerde de Ak Partiyi desteklemenizi istiyorum. Üçlü Olalım Güçlü Olalım sloganıyla İktidarda Ak Parti, Konya Büyükşehir’de Ak Parti, Karapınar’da olacak. 12 yıllık Ak Parti iktidarında ülkemizde birçok alanda kalkınma ve gelişim olmuştur. Ülkemiz borç alan değil borç veren bir ülke olmuştur. Bunun devam etmesi için Ak Partiyi desteklemeliyiz. Başbakanımızın ifadesiyle ‘Bir Oy’unuz Oyunu Bozar’ diyorum ve siz İslikli hemşehrilerime bize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ediyorum.'' dedi. Mehmet Yaka Sevgimiz İnsan, Sevdamız Karapınar. Sevgimiz İnsan, Sevdamız İslik diyerek sözlerini tamamladı.
Etiketler:
Bu 2611
YAZARLAR