Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto
Buz gibi maçlar sona erdi

Buz gibi maçlar sona erdi

Liseler arası voleybol maçlarında Metem damgasını vurdu.

01.04.2015 / 10:13


Liseler arası voleybol maçlarında Metem damgasını vurdu.Kızlar ve erkekler kategorisinde oynana maçlarda Metem şampiyonluğu yine kaptırmadı.Kızlar maçında Metem Hacı Osman Arı Sağlık Meslek lisesini 2-1 ile geçerek averajla şampiyon oldu. İkinci Sağlık meslek Lisesi üçüncü ise kız imam hatip lisesi oldu. her üç takımda 8 puan topladı.Erkekler maçlarında ise şampiyon Metem olurken 2.ci Anadolu öğretmen Lisesi üçüncü ise Anadolu imama hatip lisesi oldu.Maçların buz gibi kapalı spor salonunda yapıldı. Soğuk havaya rağmen kaloriferlerin yakılmaması herkes tarafından tepkiye karşılandı. Spora ve sporcuya verilen değer yadırgandı.

Salındakiler ısınmak için kendilerince hareketler yaparken hakmeler verilen aralarda elelrini ceplerine koyarak ısıtmaya çalıştı(fotoğrafta olduğu gibi)Sporseverler ve sporcular, salon görevlilerini görevlerini layıkı ile yapmaya davet etti.


Etiketler:
Bu 7324
YORUMLAR
hikmet saydam: 
""
Mithat bey e aynen katılıyorum.Orada bende kendimizi değersiz gibi hissettim.Başkanımın konu ile ilgili duyarlılığından şüphem yok.
01.04.2015 / 11:16
YAZARLAR