Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto
MYO'da mezuniyet sevinci

MYO'da mezuniyet sevinci

Selçuk Üniversitesi (SÜ) Karapınar Aydoğanlar Meslek Yüksekokulu'nda (MYO) 29. mezuniyet töreni gerçekleştirildi.

14.06.2024 / 17:38
Selçuk Üniversitesi (SÜ) Karapınar Aydoğanlar Meslek Yüksekokulu'nda (MYO) 29. mezuniyet töreni gerçekleştirildi.
Kültür Merkezindeki mezuniyet töreni saygı duruşu ve İstiklal marşının okunması ile başlayan proğramın açılış konuşmasını yapan Okul Müdürü Öğretim Görevlisi Naim Çağlar Diri, Karapınar MYO olarak öğrenciler için en büyük amaçlarının nitelikli meslek elamanlarını en iyi şekilde yetiştirmek ve hayata hazırlamak olduğunu söyledi.
Okuldan öğrencileri donanımlı bir şekilde mezun ettiklerini söyleyen Müdür Diri; Akademik kadromuz ile teorik ve uygulamalı eğitimin en iyisini verdiğimize inanıyoruz.. Hayatınızda engeller ve zorluklarla karşılaşacaksınız. Hiçbir zaman yılmayın ve mücadeleden asla vazgeçmeyin. Sizlere bundan sonraki hayatınızda başarılar diliyorum” dedi."
Belediye başkanı İbrahim Önal ise,”Yüksekokulu’muzda 2023-2024 yılı Mezuniyet Töreni'nde öğrencilerimizin ve ailelerinin heyecanına ortak olduk. Mezun olan tüm gençlerimizi yürekten tebrik ediyor, gelecekteki kariyerlerinde üstün başarılar diliyorum.
Bu özel günde gençlerimizle bir arada olmak bizler için mutluluk kaynağı oldu. İnanıyoruz ki gençlerimizin azmi ve çalışkanlığı geleceğin umut dolu yüzünü temsil ediyor” dedi.
Daha sonra okul birincisi Yasin Uçar ile bölüm birincilerine plaketleri verildi.
Programda Türk bayrağı, Filistin ve Doğu Türkistan bayraklarının açılması salonu dolduranlarda büyük alkış aldı.
Mezun olan öğrenciler kep atarak mezuniyetlerini kutladılar.
Etiketler:
Bu 107
YAZARLAR