Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto
Halk eğitimden YKS kursu

Halk eğitimden YKS kursu

Karapınar Halk Eğitim Merkezi(HEM) tarafından açılan üniversiteye hazırlık kursları yoğun ilgi görüyor.

16.10.2023 / 17:01
Karapınar Halk Eğitim Merkezi(HEM) tarafından açılan üniversiteye hazırlık kursları yoğun ilgi görüyor.
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünün ortaklaşa düzenledikleri mezun ve örgün öğretim çağı dışında kalan gençlere yönelik (YKS) üniversiteye hazırlık kursları devam ediyor.

Karapınar Halk Eğitim Merkezi alanında uzman öğretmenler ile bu yıl da üniversiteye hazırlık kursları açtı. Her sene gelenek haline gelen kurslar öğrencileri üniversiteye yerleştirmede önemli başarı sağladı. Açılan kurslarda çok sayıda öğrenci bu kurslarla hayallerine kavuştu.
Halk Eğitim Merkezi Müdür Süleyman Karadeniz; Hayat Boyu öğrenme prensiplerine bağlı eğitim anlayışıyla ’7’den 70’e tüm insanlarımıza hizmet etmeye devam ediyoruz.. Destek kurslarını açarak öğrencilerimizi geleceğe hazırlıyoruz. Halk Eğitimi Merkezi, her yıl olduğu gibi bu yılda üniversite sınavlarına hazırlanan gençlerimiz için üniversite Hazırlık kursu açtı. Her yıl ortalama .3,3.5 milyon öğrencinin katıldığı üniversitelere giriş sınavı, öğrencilerimizin hayatlarında bir dönüm noktası haline gelmiş durumda. 1 sorunun bile önemi büyük. İyi bir hazırlık yapmaları gerekiyor. üniversite eğitimi için hazırlık yapan öğrenciler, HEM’ in açtığı kurslarla geleceklerine yön vermek istiyoruz. Şu anda 92 öğrencimiz bulunuyor. Sözel,sayısal ve EA olarak her hafta deneme sınavları düzenliyoruz” diye konuşt
Etiketler:
Bu 334
YAZARLAR